قبلی
بعدی

بحث آزاد؛ ویژه‌ی هم‌کاران حوزه‌ی روان‌درمانی تحلیلی:

“افزایش نرخ جلسات روان‌کاوی؛ بررسی جنبه‌‌های گوناگون آن”

این نشست، با هدف تبادل نظر پیرامون موضوع افزایش نرخ جلسات روان‌کاوی برگزار می‌شود.

نابه‌سامانی شرایط اقتصادی این روزها، درمان‌گر و مراجع را در وضعیت پیچیده‌ای قرار داده‌ است. از سویی، بسیاری از مراجعان نمی‌توانند از پس هزینه‌‌ی جلسات برآیند؛ و از سویی دیگر، درمانگران نیز باید درآمد خود را با شرایط جدید تطبیق دهند. شرایط اجتماعی نیز ابعاد جدیدی به پیچیدگی این وضعیت داده و نیاز به نگاه دوباره به رابطه درمانی حول محور نرخ جلسات را دوچندان کرده است.

این ملاحظات مؤسسه‌ی ‌دانه را بر آن داشت تا با دعوت از شما هم‌کاران گرامی، این موضوع را به هم‌فکری بگذارد.

این جلسه در تاریخ ۶ خرداد ۱۴۰۲، ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ در گوگل‌میت برگزار می‌شود.

برای اعلام حضور و دریافت لینک، از طریق واتس‌اپ، تلگرام و پیامک با شماره‌ی ۰۹۳۹۶۳۹۳۲۰۱ در ارتباط باشید

به رویداد روانکاوی بین‌المللی فرنزی۲۴ خوش آمدید!

به فرنزی۲۴ خوش آمدید ـ دومین رویداد روانکاوی که توسط «فری اسوسیشن لیسبون» هماهنگ شده است و با همکاری «کنفرانس بین‌المللی ۱۵۰امین سالگرد فرنزی» برگزار می‌شود. این رویداد منحصربه‌فرد با هدف ادای احترام به ساندور فرنزی ـ شخصیتی نمادین در تاریخ جنبش روانکاوی ـ و افزایش آگاهی عمومی در مورد او برگزار می‌شود. ایدهٔ اصلی این است که گروه‌های مختلف در سراسر دنیا یک اثر از فرنزی را انتخاب کنند و رویدادی عمومی را جهت خوانش آن ترتیب دهند و به شکل زنده در صفحه فیسبوک فری اسوسیشن پخش کنند.

پیش‌زمینهٔ این رویداد به سال ۲۰۱۹ برمی‌گردد که فری اسوسیشن رویداد مشابهی را جهت گرامی‌داشت زیگموند فروید ترتیب داد. امسال صد و پنجاهمین سالگرد تولد فرنزی است و از این رو زمانی عالی برای جشن گرفتن تلاش‌ها و میراث او است. فرنزی۲۴ در تاریخ ۲۲ آپریل ۲۰۲۳ مصادف با ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. فری اسوسیشن فرنزی۲۴ را به عنوان پیش‌رویدادی از «کنفرانس بین‌المللی ۱۵۰امین سالگرد فرنزی» ترتیب داده است که در تاریخ ۹ تا ۱۱ ژون ۲۰۲۳ در بوداپست برگزار می‌شود.

خوانش فرنزی از شرق به غرب زمین در ۲۴ شهر میزبان در کشورهای مختلف طی ۲۴ ساعت برگزار می‌شود.

 

منتظر دیدارتان در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ هستیم. اطلاعات رویداد را در پوستر مشاهده کنید.